Jak pracovat s ceníkem?

Ceník je řazen podle abecedy a pomocí vyhledávacího pole můžete najít jednotlivá vyšetření – metody. Zaškrtnutím políčka na levé straně se položka dostane do součtu, který uvidíte pod tabulkou.

K ceně vlastního vyšetření je třeba připočítat cenu za odběr krve (42 Kč) a separaci (18 Kč), pokud jsou provedeny v odběrových centrech nebo v laboratořích MEDILA.

Celkem 0

Ceny vyšetření

Ceny vyšetření vychází z bodového ohodnocení dle aktuálního Seznamu zdravotních výkonů pro rok 2022. Ceny jsou uvedeny v Kč a bez DPH. Sazba DPH 0 % je uplatněna pro vyšetření k diagnostickým a léčebným účelům, sazba 15 % pro neléčebné (administrativní) a výzkumné účely a 21 % pro veterinární a ostatní laboratorní služby (např. stěry z pracovních ploch).

Platby za vyšetření

Platby za vyšetření je možné uhradit v hotovosti, platební kartou (na vybraných odběrových centrech), benefitními poukázkami před odběrem v odběrovém centru nebo na příjmu materiálu v laboratoři.

Omezení v indikaci vyšetření

Jsou-li vyšetření oddělena znakem /, jedná se o cenu za současně provedená vyšetření.

* Vyšetření označená u ceny hvězdičkou provádíme pro samoplátce výhradně na základě požadavku ošetřujícího lékaře (vyplněná žádanka), který interpretuje výsledky.

Imunologie: Laboratoře MEDILA zajišťují kompletní spektrum imunologických a alergologických vyšetření ve spolupráci se svými smluvními laboratořemi. Více informací k seznamu a k cenám těchto vyšetření je uvedeno
na webu společnosti InterImun.

Ceník Medila 2022 ke stažení

Ceník Medila 2022 ke stažení