Proč do MeDiLy?

MeDiLa spol. s r.o. je česká síť klinických laboratoří poskytujících komplexní laboratorní diagnostiku, která na českém trhu působí již 25 let.

Do svých řad hledáme „Konzultanta laboratorních služeb“ (obchodního zástupce) se zkušenostmi s komunikací s lékaři, kterého bude bavit jak obchodování, tak i podpora našich zákazníků. Hledáme člověka, který naváže na vybudované dobré jméno společnosti MeDiLa, bude jej výborně reprezentovat a dále se aktivně podílet na jeho rozvoji.

V MeDiLe jsme hrdí nejen na služby, které nabízíme klientům, ale také na rodinnou atmosféru a týmovou spolupráci, která nás činí výjimečnými.

Naše práce je současně naším koníčkem a od Vás očekáváme podobný přístup. Těšíme se, že se budete společně s námi dále vzdělávat, povedete samostatně svěřený region a svými znalostmi budete přispívat k rozvoji MeDiLy.

Co zahrnuje pracovní náplň konzultanta laboratorních služeb?

  • Samostatné vedení obchodních případů v přiděleném regionu
  • Realizace obchodních návštěv dle měsíčních obchodních plánů
  • Vyhledávání a zpracovávání nových obchodních příležitostí
  • Vytváření obchodních nabídek a jejich prezentace zákazníkům s cílem zajistit jejich přijetí
  • Pořizování a vedení pravidelných záznamů o proběhlých obchodních jednáních
  • Zapojení se do marketingových aktivit (např. aktivní účast na prezentačních akcích)

Co všechno Vám můžeme nabídnout?

  • Spolupráci na pracovní smlouvu s úvazkem 1,0
  • Fixní plat + motivační složky založené na plnění plánu
  • Mobilní telefon, notebook a firemní automobil
  • Vlastní organizaci práce
  • Příjemné pracovní prostředí a vstřícnost stran kolegyň, kolegů i vedení
  • 6 týdnů dovolené pro odpočinek a relaxaci
  • Roční příspěvek na stravné ve výši 13 800,- Kč formou stokorunových stravenek
  • Roční příspěvek 8 400,- Kč na penzijní připojištění / Multipass card (dle výše úvazku)
  • Dětský a sportovní den pro rodiny zaměstnanců s bohatým programem a občerstvením
  • Tematický vánoční večírek pro všechny zaměstnance
  • Cenově zajímavý Tarif pro uživatele T-Mobile poplatný i pro členy rodiny

Splňujete následující požadavky? Pokud ano, ozvěte se nám, těšíme se na Vás!

  • Cit pro obchod, proaktivní a zodpovědný přístup, reprezentativní vystupování
  • Dobré komunikační a analytické schopnosti
  • Samostatnost, časová flexibilita a týmový duch
  • Znalost zdravotnického prostředí
  • Znalost laboratorního prostředí výhodou – není podmínkou
  • SŠ (ekonomický nebo obchodní směr výhodou)
  • Aktivní znalost nástrojů MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • Bezúhonnost

Místo působnosti: Hradec Králové / Trutnov