LÉKAŘ se specializací v oboru LÉKAŘSKÁ MIKROBIOLOGIE / BIOCHEMIE / HEMATOLOGIE

Hledáme podporu do svého týmu v podobě Lékaře se specializací ve VÝŠE UVEDENÝCH OBORECH (802 / 801 / 818).

Primární náplň pozice:

  • Zajištění klinické činnosti v laboratoři v určeném rozsahu;
  • Výchova a vzdělávání pracovníků laboratoře;
  • Interpretace a konzultace laboratorních výsledků;
  • Specifikace požadavků na laboratorní provoz v příslušné oblasti;
  • Spolupráce při zavádění nových vyšetřovacích metod;
  • Aktivní účast na laboratorní činnosti;
  • Rozvoj a údržba systému kvality.

Požadujeme:

  • Kvalifikační požadavky dle Zákona 95/2004 Sb. v platném znění;
  • Ukončené VŠ, LF, atestace 1. st. v oboru;
  • Licenci LK pro samostatně pracujícího lékaře v daném oboru;
  • Manažerské dovednosti výhodou.

Další požadavky: Schopnost vést tým, samostatnost, rozhodnost, schopnost analyzování a řešení problémů, předpoklady k osobnímu růstu, schopnost práce s informacemi, základní znalost statistických postupů.

Nabízíme:

  • Kvalitní pracovní zázemí v laboratoři MeDiLa, která je součástí sítě klinických laboratoří s více než 23letou tradicí na českém trhu;
  • Zajímavou odbornou práci s využitím moderních technologií v prosperující české společnosti;
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání v oboru;
  • Nadstandardní platové ohodnocení;
  • Příjemný pracovní kolektiv – otevřenost a pružné předávání zkušeností
  • Pěkné pracovní prostředí na zrekonstruovaném a moderně vybaveném pracovišti
  • Stravenky(100,-Kč), Firemní akce, 6 týdnů dovolené
  • Masáže na pracovišti zkušenou fyzioterapeutkou, Výuka anglického jazyka
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněný Tarif pro uživatele T-Mobile
  • Laboratorní vyšetření, které MeDiLa nabízí, pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky ZDARMA.

Pracoviště: Pardubice
Velikost úvazku: 1,0 (případně dle domluvy)
Forma PP vztahu: Pracovní smlouva na dobu neurčitou a nadstandardní finanční ohodnocení
Nástup: dle dohody

V případě zájmu o výše uvedenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a průvodní (motivační) email k rukám personální manažerky Ing. Jany Klesalové (ve formátu pdf nebo Microsoft Word) na e-mailovou adresu: klesalova@medila.cz

DO PŘEDMĚTU EMAILU UVEĎTE: NÁZEV POZICE, na níž se hlásíte + Vaše PŘÍJMENÍ + MĚSTO, kam se hlásíte

V žádosti o zaměstnání uveďte následující: Odesláním a doručením životopisu/CV/žádosti o zaměstnání souhlasím, aby společnost MeDiLa spol. s r. o. zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopisu/CV/žádosti o zaměstnání pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pozici, na kterou se hlásím.

Prohlášení: MeDiLa spol. s r. o. prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze k uskutečnění konkrétního výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.

Uchovávání životopisu v databázi: Pokud chcete, abychom i po ukončení výběrového řízení uchovávali Váš životopis v naší databázi, musíte o to požádat písemnou formou. (Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat zprávou na e-mail: klesalova@medila.cz)