V průběhu vánočních svátků bude provoz některých odběrových center částečně omezen. Více »

MOVEMBER

22.10.2017 - František Štumr

MOVEMBER je charitativní akce, která má rozšířit povědomí o nebezpečí rakoviny prostaty u mužů nad čtyřicet let. Společnost MEDILA nabízí v rámci akce preventivní vyšetření za zvýhodněnou cenu.

MOVEMBER – měsíc knírů

Všichni jste jistě zaregistrovali, že si někteří muži po celém světě nechávají v průběhu listopadu narůst knír. Slovní spojení MOVEMBER už slyšela také většina z nás. Ale co má knír a MOVEMBER s listopadem společného? Knír symbolizuje mužnost, tedy jasně naznačuje, že se jedná o měsíc, který je věnován mužské části populace. Listopad je doba, po kterou se tato akce odehrává.

Co MOVEMBER vlastně je? Jedná se o charitativní genderově založenou akci. Movember má zejména rozšířit povědomí o nebezpečí rakoviny prostaty u mužů nad čtyřicet let.

Medila se v letošním roce připojila k boji proti rakovině ve spolupráci  s nadací Movember a v tomto rámci se rozhodla poskytnout výhodnější podmínky - významnou slevu na vyšetření celkového PSA, tedy specifického parametru v souvislosti s nádorovým onemocněním  prostaty. V odběrových centrech je možné v průběhu měsíce listopadu podstoupit toto vyšetření za finální cenu 150 Kč s uplatněním 0% DPH. Běžná cena tohoto vyšetření je 310 Kč (PSA, odběr krve, separace séra, výsledek).

Pro starostlivé manželky a další blízké mužů v kritickém věku je možné zakoupit poukaz za stejnou cenu, a to rovněž v průběhu měsíce listopad. Platnost poukazu je do 28. 2. 2018. Pro jeho uplatnění stačí jej předložit v kterémkoliv odběrovém centru MEDILA.

Podrobnosti najdete na webu MEDILA v sekci Samoplátce v menu MOVEMBER.

 

Napište nám


ERROR

Newsletter


Odebírejte novinky od společnosti Medila Laboratoře a buďte v obraze.