Našli jste na sobě klíště a nevíte, zda je infikované? Objednávejte se na www.mojemedila.cz Více »

SportVisio - Hradecký půlmaraton

13.10.2017 - Martin Klein

Skvělé zakončení letošní běžecké sezóny.

Již potřetí se MEDILA ukázala na skvělé akci pořádané společností SportVisio.

Před třemi lety jsme hledali způsob, jak podpořit běžce z řad naší laboratoře a zároveň tuto aktivitu propojit s PR. S panem doktorem Šinkovským jsme se sešli v Hradecké kavárně a hned v prvních momentech na mě udělal dojem. Po jednání s naším vedením bylo rozhodnuto a zkusili jsme se účastnit prvního Hradckého půlmaratonu. I přes nedostatečné vybavení a malou přípravu bylo o měření zájem a my jsme věděli, že bude mít tato spolupráce smysl.

Stejně tak, jako roste kvalita tohoto běhu, roste i naše zázemí a možnosti nabízené sportovcům. Letos se MEDILA poprvé objevila jako Partner pro zdravý pohyb. Díky spolupráci s ordinací URAN+, která se, mimo jiné, specializuje na sportovní medicínu, jsme mohli u stánku diskutovat o zátěžových testech, laktátu a jeho vlivu na kondici a dalších zajímavých aspektech pro zlepšení celkového fyzického výkonu. S ordinací doktora Hiblbauera jsme navíc vymysleli zajímavý balíček, který obsahuje nejen laboratorní vyšetření, ale zároveň jejich interpretaci sportovním lékařem, zátěžové ekg a rozbor těla. Pro běžce navíc s výraznou slevou.

Sportovce se snažíme neustále překvapovat novými měřeními, které jsme schopni v polních podmínkách stánku provádět. Letošní velkou novinkou s velkým úspěchem bylo ruční vyšetřování krevních skupin pomocí „bedside – test“.

Jak sobota, strávená ve Futuru, tak neděle na Malém náměstí, oba dny jsme si neskutečně užili. I přes každoroční chladné počasí a občasný déšť fungovalo vše na jedničku a mohli jsme hovořit s mnohými z běžců, kteří se o své zdraví zajímají.

Jsme rádi, že můžeme být součástí těchto skvělých akcí a podporovat tím zdravý životní styl jak profi, tak hobby běžců. V příští sezóně na viděnou!

MEDILA

Napište nám


ERROR

Newsletter


Odebírejte novinky od společnosti Medila Laboratoře a buďte v obraze.